Strony z województwa Zachodniopomorskie:

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • PGN – Biura Nieruchomości Gryfice »

  Gryfice to jedno z większych miast Wybrzeża Trzebiatowskiego w bliskiej lokalizacji od morza. Nasze biuro nieruchomości w Gryficach postanowiło otworzyć oddział w tej części województwa zachodniopomorskiego ze względu na duży potencjał tego regionu oraz czterdziestotysieczną populację gdzie szczególnym zainteresowaniem cieszą się także mieszkania w Trzebiatowie. Aby klient miał duży wybór mamy także ogłoszenia sprzedaży w miastach nadmorskich z segmentu działki nad morzem. Nasi klienci mają także zagwarantowane uzyskanie kredytu na zakup swojej nowej nieruchomości.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bonum - nieruchomości Gryfice »

  Czasem znajdujemy się w sytuacji, kiedy musimy sprzedać dom czy kupić mieszkanie. Zastanawiamy się wtedy, czy podołamy temu samodzielnie. Coraz częściej dzieje się tak, że chcemy skorzystać z usług pośrednika. Biura nieruchomości Gryfice oferują pomoc i doradztwo. Niestety nie zawsze spotykamy się z dobrą intencją ze strony pośredników i wpadamy w kosztowną pułapkę. Obserwując biura nieruchomości i przeprowadzając ankiety wśród klientów okazało się, że biura nieruchomości nadmorskich cieszą się fachowym doradztwem i profesjonalnym podejściem do indywidualnych potrzeb klienta. Nieruchomości w Trzebiatowie uzyskały pozytywna opinie pod względem zadowolenia klienta. Współpraca z pośrednikami w Trzebiatowie przebiega w sposób właściwy. Równie dobry wynik uzyskały nieruchomości Gryfice.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niiko - Fenster aus Polen »

  Należy pamiętać, że z czysto konstrukcyjnego punktu widzenia okna stanowią najsłabszy punkt ściany, a jednocześnie powinny spełniać podobne parametry jak ściana i nie powodować pogorszenia właściwości ściany jako przegrody budowlanej . Ma to szczególne znaczenie w czasach budownictwa energooszczędnego i domów pasywnych . Przykładowo, okno musi wykazywać się odpowiednią statyką / sztywnością /, wytrzymałością na siłę wiatru / tak parcia jak i ssania /, szczelnością na przenikanie wody i powietrza / zachowując odpowiednią jego infiltrację / oraz szczególnie, posiadać odpowiednie właściwości izolacji termicznej / ochrona przed stratami ciepła / . Oknom stawia się więc liczne wymagania, których spełnienie zapewni tylko użycie nowoczesnego produktu przy zachowaniu najwyższych standardów montażu . Gdy okno zamontowane jest prawidłowo, jego użytkownik nie dostrzega znaczenia montażu – po prostu ma znakomite okno . Dopiero zły montaż powoduje liczne problemy – nieszczelności, wypaczanie się okien, roszenie na powierzchni szyb i wiele innych . Dlatego na wybór okien winny składać się trzy czynniki : dobre okno – odpowiedni sposób montażu – sprawdzona ekipa monterska . Montując tysiące okien, wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacją że któryś z tych czynników nie był spełniony przez naszą konkurencję . Przekładało się to na niezadowolenie klientów z produktu jako takiego .Aby uniknąć takiej sytuacji skorzystać należy ze sprawdzonej firmy -na przykład Okna Szczecin. Wieloletnie doświadczenie tej firmy daje pewność trafnego wyboru i zadowolenia . Długa działalność na rynku niemieckim, pod szyldem Fenster aus Polen zaowocowała nieocenionym doświadczeniem i wiedzą techniczną .
  Jeśli planujesz budowę lub remont, ta strona stanowi dla Ciebie vademecum wiedzy na temat stolarki otworowej - stolarki energooszczędnej .

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • MMOCentrum.com - Mmorpg »

  Gry z gatunku mmorpg strasznie uzależniają. Potrafimy siedzieć w wirtualnym świecie kilkanaście godzin na dobę. Dlaczego? Gdyż te gry dają dużo satysfakcji z gry, w każdym momencie możemy stać się elfem czy też hobbitem. W grze z zakompleksionej osoby w realu możemy stać się dużym osiłkiem w wirtualnym świecie. Taką możliwość daje chociażby gra World of Warcraft. Na naszej stronie oprócz tejże gry znajdziesz również setki innych tego typu gier. Dodatkowo możesz skorzystać z naszego forum dyskusyjnego.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Diablo 3 »

  Nasza strona jest polską encyklopedią gry Diablo 3. Ładny szablon strony odzwierciedlający klimat gry, miła atmosfera oraz merytoryczne artykuły powodują że z każdym dniem portal staje się coraz bardziej popularny. Nasi redaktorzy wyszukują ważne informacje publikowane przez firmę Blizzard ( twórcę serii gier Diablo) i szybko publikują na łamach naszego serwisu. Więc jeśli lubisz być na bieżąco z grą subskrybuj nasz kanał rss. W portalu oprócz newsów znajdują się media oraz forum dyskusyjne.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moje CV - wzory CV »

  Mało osób ubiegających się o prace zdaje sobie sprawę jak duże znaczenie ma CV i list motywacyjny w przyjęciu do pracy. Jest to pierwszy etap do przesiewu kandydatów. Dlatego też warto postarać się o dobrze napisane Curriculum Vitae aby zwiększyć swoje szanse w uzyskaniu pracy. Na stronie dowiesz się jakie najczęściej kandydaci popełniają błędy, pomożemy Tobie ustrzec się przed nimi. Znajdziesz przykłady prawidłowo napisanych cv i listów motywacyjnych.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dorota Lasota - adwokat Szczecin - Kancelaria Adwokacka Szczecin »

  Strona internetowa kancelarii adwokackiej adwokat Doroty Lasoty.
  Kancelaria adwokacka w Szczecinie, usytuowana jest od dnia 1 października 2012r. na drugim piętrze budynku przy ul. Stanisława Więckowskiego 1/8.
  Zakres usług prawnych, świadczonych przez adwokat Dorotę Lasotę w Szczecinie oraz na terenie całego województwa, obejmuje między innymi obsługę prawną w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych i sprawach administracyjnych.
  Pomoc prawna, w powyższym zakresie, świadczona jest na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorstw.
  Wysokość wynagrodzenia ustalana jest podczas indywidualnej rozmowy z klientem. Jest ona uzależniona od rodzaju sprawy, nakładu pracy i terminu wykonania usługi.
  Wynagrodzenie płatne jest z góry. Na życzenie klienta istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

  Data dodania: 09 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • aleWoda.pl - Jeden filtr, wiele możliwości »

  Dobre filtry do wody nie są najtańsze, jeśli mają filtrować wodę dla sporej rodziny. Współczesne filtry do wody najczęściej maja kilka wkładów i oczyszczają wodę aż na trzy sposoby: mechanicznie, chemicznie i biologicznie. Czasami można przeczytać, że woda oczyszczana odwróconą osmozą jest tak czysta i wolna od mikroelementów, że przypomina składem wodę destylowaną. Obecnie filtry do wody zostawiają odpowiednią ilość kationów i anionów, by nie szkodziła ta woda użytkownikom, który piją bezpośrednio z kranu.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w naszym sklepie firmowym pod adresem alewoda.pl. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od rana do późnego wieczoru. O tym czy któryś z naszych konsultantów jest dostępny świadczy stan naszego numeru GG:433737.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gierkolandia - Flash gry online »

  Zapraszamy na portal Gierkolandia.pl, na której znajdziesz atrakcyjne, darmowe gry online w technologii Flash. Non stop nowe gry, które wcześniej sprawdzamy, zanim trafią na witrynę. Na Gierkolandii odnajdziecie gry sportowe, logiczne czy gry dla dziewczyn. Osiągnięte wyniki można porównać z wynikami innych użytkowników bądź komentować osiągnięcia innych poprzez komentarze. Możesz zasugerować gierkę jakiej brakuje na naszej witrynie, my postaramy się zrealizować oczekiwania naszych graczy. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • PolskieStrony - Katalog stron »

  Zbiór polskich stron internetowych przyjmuje wpisy już od ponad roku. W tym czasie uzbieraliśmy prawie tysiąc specjalnie wyselekcjonowanych wpisów które spełniają nasze kryteria. Każdy może dodać własną stronę, od PR3 wzwyż wpis jest całkowicie darmowy. Poniżej 3 kresek wymagamy linka zwrotnego, płatności (2zł netto) ale jest też darmowa możliwość dodania własnej witryny - a wystarczy dodać 5 dowolnych komentarzy w katalogu Polskie strony a dzięki temu uzyskasz darmowy kod!

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bonnum - koszulki z nadrukiem »

  Gadżety reklamowe w obecnym czasie mogą się wydawać mało istotnym elementem całej strategii marketingowej i zbędnym wydatkiem. Nic bardziej błędnego – jest to jedna z najtańszych i bardzo skutecznych form reklamy. Odpowiednio dobrane upominki z logo naszej firmy na długo zapadają w pamięci obdarowanym osobom. Praktyczne rzeczy takie jak długopisy, kubki, pendrive czy portfele dodatkowo są długo używane przez te osoby. Ubranie pracowników w koszulki z nadrukiem, czy też w polówki lub polary z bardzo trwałym haftem powoduje na długo ich silniejszą identyfikację z firmą i poczucie przynależności do organizacji. Dodatkowo elementy odzieży reklamowej przygotowane na specjalne okazje, takie jak różnego rodzaju eventy czy też szkolenia pozostają bardzo fajną pamiątką przypominającą o wspólnie spędzonych chwilach wśród przyjaciół. Bardzo ciekawym nośnikiem naszego logo są wszelkiego rodzaju słodycze reklamowe, czy nawet napoje z zaprojektowaną pod własne pomysły szatą graficzną. Ciekawe i przydatne gadżety np.: tostery z logo, mogą być najlepszym prezentem na święta dla pracowników, dużo bardziej zapadającym w pamięć niż mały bon na zakupy. Tak więc artykuły reklamowe i gadżety reklamowe z nadrukiem stanowią bardzo ważny i skuteczny element budowania marki i relacji z naszymi klientami oraz pracownikami. Firma Bonnum od samego początku działalności współpracuje z najważniejszymi importerami i producentami gadżetów i upominków w Polsce, dzięki czemu możemy oferować Państwu do wyboru szeroki wachlarz produktów od standardowych takich jak np. odzież firmowa, kubki, długopisy itp., przez unikalne i ekskluzywne prezenty, aż po produkcję niestandardowych produktów na specjalne zlecenia klientów. Produkcja stendów, woblerów, specjalistycznych pudełek. Sprzedaż i znakowanie odzieży reklamowej. Grawerowanie i nadruki na ceramice. Znakowanie we wszystkich technikach.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • aadwokat-przylucka.pl- dwokat szczecin »

  Strona www.adwokat-przylucka.pl to nowa wizytówka kancelarii adwokackiej Adwokat Martyny Maciejewskiej-Przyłuckiej. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zajmujemy się poradami prawnymi z praktycznie całego zakresu polskiego kodesku, prowadzimy sprawy karne cywilne, występujemy jako pełnomocnicy. Kancelaria znajduje się w ścisłym centrum miasta - Szczecin. Istnieje możliwość uzyskania porad przez internet. Honorarium za prowadzenie spraw oraz za porady prawne są dobierane indywidualnie i zapewniamy, że nie są to wysokie stawki.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certus - nieruchomości Kołobrzeg »

  Mieszkania, domy, lokale, działki - CERTUS NIERUCHOMOŚCI Kołobrzeg – bogata oferta nieruchomości w pasie nadmorskim. Od początku istnienia naszego biura najważniejszym przesłaniem naszej działalności jest dostarczenie najwyższej jakości usług z zakresu obrotu nieruchomościami oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych naszych pracowników. W szerokiej ofercie nieruchomości, jakie mamy Państwu do zaoferowania znajdują się ciekawie zlokalizowane apartamenty, mieszkania, domy, pensjonaty oraz lokale komercyjne i działki budowlane czy rolne. Różnorodna oferta agencji gwarantuje, że każdy zainteresowany zakupem nieruchomości w Kołobrzegu i okolicach znajdzie w niej coś, co wzbudzi jego zainteresowanie. Szczegółowe informacje na stronie www.certus.nieruchomoci.pl oraz pod numerem telefonu 94 35 48 777. Zapraszamy.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Unia - katalog stron »

  Nasz katalog stron ma już ponad rok. W tym czasie uzbierało się ponad 1500 wartościowych wpisów, które szybko są indeksowane w wyszukiwarce Google. Domena ma już ponad 7 lat, także odporna jest na ban ze strony wyszukiwarek. Dbamy o to aby dodawane strony były wysokiej jakości. Strony zapleczowe są usuwane. Tak samo dzieje się z stronami z dużą ilością linków wychodzących oraz tam gdzie jest więcej reklam aniżeli treści. Moderacja przynajmniej raz dziennie.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyciak.pl - Kredyty »

  Kredyciak.pl to jeden z najmłodszych, a zarazem najbardziej rozwijających się serwisów finansowych w Polsce. To również portal społecznościowy wyposażony w nowoczesne forum dyskusyjne na którym można poruszać wszelkie tematy związane z pożyczaniem pieniędzy lub inwestowaniem własnych środków finansowych. Tematem przewodnim serwisu są oczywiście kredyty i to nie tylko te duże hipoteczne, ale także nie wielkie - rzędu kilkaset złotych. Promujemy tam także pożyczki prywatne oraz pozabankowe.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Vabank.pl - Kredyty hipoteczne »

  Wabank.pl to portal z informacjami finansowymi oraz o wszystkim co dotyczy pożyczania lub inwestowania pieniędzy. To także pełna gama ofert finansowych i tego co aktualnie proponują nam polskie banki. Najpopularniejsze produkty to kredyty hipoteczne. Nie mniej popularne i poszukiwane stają się także takie narzędzia finansowe jak lokaty bankowe czy konta oszczędnościowe w legalny sposób omijający podatek belki. Sprawdź nas i naszych redaktorów pod kątem wiedzy oraz doświadczenia w obracaniu funduszami.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • GryOk.net - Forum gier mmorpg »

  Jest mnóstwo for dyskusyjnych w których omawiane są różnego typu gry. Nasze forum różni się od innych for tym że koncentrujemy się jedynie na grach z gatunku mmorpg oraz gier przeglądarkowych. Skrót mmorpg oznacza : Massive Multiplayer Online Rolle Playing Game i cieszy się w naszym kraju dużą popularnością. Każdy gracz w końcu zna takie gry jak WoW, Rappelz czy też Shaiya Online. Oprócz znanych tytułów na portalu można znaleźć niszowe gry wraz z opisem i zdjęciami.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum bizneston.pl - Jak prowadzić firmę? »

  Myślisz o tym, żeby wreszcie móc pochwalić się tym co robisz? skończyłeś dobre studia a teraz nie pozostaje Ci nic innego jak obsługa klientów s klepie? Nie możesz znaleźć nigdzie pracy, która Cię interesuje? Może warto pomyśleć o założeniu własnej działalności gospodarczej i rozkręceniu firmy. Wówczas byłbyś sam sobie szefem, pracowałbyś na własne wydatki, potrzeby, utrzymanie rodziny, a po czasie nawet może udałoby Ci się zabrać rodzinę na wymarzone wakacje. Przy wsparciu najbliższych z pewnością udałoby Ci się rozkręcić własny biznes. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak prowadzić własną firmę to załóż konto na forum bizneston.pl.

  Data dodania: 03 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technika Motocyklowa - Sklep motocyklowy »

  Technika motocyklowa działa jako internetowy sklep motocyklowy, który zaopatruje rynek polski w produkty pochodzące od ponad 100 zaufanych producentów. Jesteśmy oficjalnym przedstawiciel koncernu Louis, Zipser oraz Mottowear. W Polsce jesteśmy jednym z największych dostawców sprzętu motocyklowego w Polsce, który dzięki swej elastyczności sprosta wszelkim wymaganiom. Podczas odbioru przesyłki masz prawo sprawdzenie paczki, w razie jakichkolwiek nieścisłości należy spisać protokół. Więcej informacji mogą Państwo odnaleźć na naszej stronie.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • vibank.pl - w co inwestować »

  Jeśli dysponujesz wolnymi środkami finansowymi i chciałbyś je bezpiecznie inwestować to zdaj się po prostu na fachowców. W serwisie vibank.pl odnajdziesz nie tylko porady finansowe, ale także atrakcyjne oferty doradców finansowych, którzy naprawdę znają się na zarabianiu pieniędzy. Są tam także nie konwencjonalne metody na inwestowanie gotówki takie jak na przykład inwestycja w wino. Jeśli chodzi o tradycyjne sposoby na lokowanie kapitału to oczywiście można tam inwestować także w fundusze lub złoto. Inwestuj swoje ciężko zarobione pieniądze z głową.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »