Strony związane z hasłem 'gry flash':

 • Gierkolandia - Flash gry online »

  Zapraszamy na portal Gierkolandia.pl, na której znajdziesz atrakcyjne, darmowe gry online w technologii Flash. Non stop nowe gry, które wcześniej sprawdzamy, zanim trafią na witrynę. Na Gierkolandii odnajdziecie gry sportowe, logiczne czy gry dla dziewczyn. Osiągnięte wyniki można porównać z wynikami innych użytkowników bądź komentować osiągnięcia innych poprzez komentarze. Możesz zasugerować gierkę jakiej brakuje na naszej witrynie, my postaramy się zrealizować oczekiwania naszych graczy. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • kupagier.pl - darmowe gry online »

  Kupagier.pl świetna strona na której znaleźć możesz gry działające w Twojej przeglądarce internetowej. Do grania na stronie wystarczy przeglądarka z plugin-em flash player, który zapewne masz już zainstalowany, po prostu klikasz i grasz. Gry są kompatybilne z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi. Na stronie znajdziesz fajne kategorie gier między innymi strategiczne, logiczne, proste oraz klasykę takich gier jak Mario czy też Prince of Persja w wersji online. Nie wymagamy rejestracji na stronie, bowiem strona ma udostępniać w prosty sposób użytkownikowi to co najważniejsze czyli świetne gry. Na stronie aktualnie znajdziesz kilkaset gier. Już teraz zapraszamy do odwiedzania naszej strony i do grania w darmowe gry w przeglądarce internetowej.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • jeja.pl - Gry online Jeja »

  Serwis z fantastycznymi grami typu online jest stworzony dla młodszych i starszych osób szukających rozrywki w Internecie. Każdy użytkownik znajdzie na tej stronie interesującą grę, która mu się spodoba gdyż mamy bardzo dużo różnych gierek. Na tej stronie są zamieszczane codzienne nowe gry z przeróżnych kategorii, np. gry zręcznościowe, logiczne czy też platformówki. Nie ma potrzeby rejestracji, aby zagrać w gry. Jednak rejestracja pozwala im na komentowanie oraz ocenianie naszych zasobów, a nawet dodawanie swoich ulubionych gier. Zaletą serwisu jest regularność oraz rzetelność, co oznacza, że codziennie dodawanych jest 5 nowych, bardzo dobrych gier. Reasumując strona jest dla każdej osoby lubiącej po dniu w pracy lub w szkole zagrać w najlepsze gry flash.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grywalnia.com.pl - Darmowe gry online »

  Zapraszamy na rozbudowany portal poświęcony grom online. W najpopularniejszych kategoriach, znajdziesz starannie wyselekcjonowane i dobrane gry. Nasza baza liczy już kilka tysięcy gier i ciągle się rozwija. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - wachlarz tematyczny rozpięty jest między grami dla dzieci oraz popularnymi ubierankami, a męskimi grami akcji, bijatykami, grami logicznymi czy strategicznymi. Możliwość zarejestrowania własnego, darmowego konta na naszym portalu pozwoli ci w całkowicie nielimitowaną ilość gier w serwisie, a także zgłoszenie się jako moderator i własnoręcznie dodawanie własnych gier. Jeśli jesteś fanem przeglądarkowych gier flash - to miejsce jest dla ciebie.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Flash Developer & Designer | W8inG4DeatH »

  Wiele ciekawych projektów wykonanych w środowisku Flash przy pomocy języka Action Script 3. Portfolio, które charakteryzuje się nie tylko ciekawymi pomysłami, ale ciekawym wykonaniem i przede wszystkim nieszablonowymi pomysłami. Oglądając tą stronę użytkownik nie tylko uczestniczy pasywnie, ale może zagrać w grę komputerową, czy sprawdzić działanie aplikacji. Strona zrobiona z myślą o flash maniakach ale też o klientach którzy szukają taniej realizacji projektu wykonanego we flashu. Gry Flash zostały także umieszczone na Googles, aby w przyszłości zrobić tam serwis gierkowy. Aplikacje pisane głównie na zlecenie były niejednokrotnie pomocą w zaliczeniu egzaminu lub napisaniu pracy dyplomowej. Wszystko zawarte na jednej stronie internetowej, która prezentuje się niezwykle ciekawie.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »