Hutnictwo Podkategoria: Hutnictwo

 • Pozycjonowanie Stron »

  Masz Twoim zdaniem świetną stronę internetową ? Wydałeś masę pieniędzy by ją stworzyć ? Jednocześnie ruch na niej jest żaden ? Pomyśl, że w ciągu minuty powstaje na świecie kilkadziesiąt nowych stron internetowych. Jak w tym gąszczu Twoi potencjalni klienci mają Cię odnaleźć ? Odpowiedź jest jedna - SEO i SEM. Czyli odpowiednia optymalizacja strony oraz dodatkowo techniki które poprawią jej pozycję w wynikach wyszukiwania Google - czyli mówiąc wprost pozycjonowanie. Zaufaj specjalistom - powierz nam kompleksową obsługę Twojego biznesu w internecie. Sprawimy by Twoja strona ożyła - by w końcu zaczęli odwiedzać ją klienci. Nie czekaj więc - zacznij zarabiać w internecie. Agencja SEO SEM PiVi to najlepszy wybór - to bezpieczeństwo, doświadczenie i kompetencje. Prowadzimy także profesjonalne kampanie AdWords. Dołącz do grona zadowolonych klientów !

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • http://www.steelprofil.eu/ »

  Strona internetowa firmy budowlanej SteelProfil jest bardzo rozbudowaną i elegancką wizytówką firmy, co można dostrzec już po pierwszym kontakcie z nią. SteelProfil jest dystrybutorem materiałów budowlanych ze stali takich jak konstrukcje stalowe i płyty warstwowe. Strona na pierwszy rzut oka przyciąga swoim profesjonalnym wykonaniem - białe tło bardzo łatwa ogarnięcie jednym spojrzeniem tego, co strona oferuje. Jest to bardzo dobry zabieg i bardzo wygodny dla każdego odbiorcy. Jej elementy ułatwiają podjęcie decyzji co do tego, z jakiej oferty firmy chcielibyśmy skorzystać. Na witrynie znajduje się bardzo dużo informacji z zakresu działalności firmy, jednak nie są one podane w sposób chaotyczny, co automatycznie wywołuje sympatyczne skojarzenia z tą właśnie firmą. Jeżeli szukasz firmy, która dobrze reprezentuje swoją działalność w internecie, to witryna internetowa SteelProfil jest właśnie taką stroną. Prezentuje ona wszystkie najlepsze walory każdej profesjonalnie wykonanej witryny, dzięki czemu można szybko zaufać tej firmie - hale budowane przez nich to szczyt profeskonalizmu.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://www.nieboli.pl »

  Każda wizyta u dentysty, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci, to bardzo delikatna sprawa. Dlatego, zanim zdecydujemy się wysłać naszą pociechę do stomatologa, warto sprawdzić, czy jego kompetencje są wystarczające, aby zapewnić naszemu dziecku nie tylko dobrą opiekę dentystyczną, ale i poczucie bezpieczeństwa, kiedy będzie siedziało na fotelu. Klinika Stomatologiczna Nieboli jest dobrym przykładem tego, jak należy podchodzić ze swoją ofertą do każdego klienta. Ich strona internetowa jest stworzona w interesujący, przyjazny dla oka sposób, co znaczy, że każdy, kto chce skorzystać z usług tego stomatologa i natrafi na jego witrynę, na pewno nie wycofa swoich zamiarów. A stanie się to dzięki interesującemu interfejsowi strony oraz jej przyjaznym walorom, które pozwalają na natychmiastowe rozeznanie się na jej cyfrowym terenie. Tak powinna wyglądać witryna internetowa każdego gabinetu stomatologicznego, zdecydowanie.Stomatologia Kraków - Centrum Zdrowego Uśmiechu Poleca swoje usługi !

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Warszawa - Nawadnianie, Trawniki, Prace Ogrodowe »

  MPJ to firma nie tylko z wykształceniem ale i dużym doświadczeniem ogrodniczym. Prócz Polski pracowaliśmy także w największych szkółkach europejskich. Polecamy kompleksowe usługi ogrodnicze: nawadnianie warszawa, wycinkę drzew, kompleksowe prace pielęgnacyjne. Zakładanie trawników : Otwock, Warszawa, Józefów. Koszenie, wertykulowanie i aerowanie terenu. Projektowanie ogrodów i aranżacje. Rośliny i ogrody nie mają przed nami tajemnic ! Zapraszamy do korzystania z naszego dużego doświadczenia przy pielęgnacjach terenów zieleni. Prowadzimy także opryski - pielęgnacyjne oraz naturalnie interwencyjne antygrzybowe i zwalczające pasożyty. Polecamy usługi alpinistyczne. W zimie z kolei odśnieżanie dachów - domków jednorodzinnych i hal oraz budynków przemysłowych.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dominik Jędrzejczak Pl - eBinzes Pieniądze Firma »

  Na blogu pokazuje pomysł na biznes jakim jest ulepszony supermarket internetowy, który w zamian za dokonywanie w nim zakupów dzieli się z nami pieniędzmi, które mogłyby pójść do właściciela firmy. Po kilkunastu
  miesiącach można oszczędzić kilkadziesiąt dodatkowych tysięcy.

  Ostatnie dwa lata przeznaczyłem na naukę tworzenia stron internetowych i pozycjonowanie(wysokie pozycje w wyszukiwarce Google), co już wchodzi w skład marketingu, który stał się moją pasją. Niedawno przygotowałem kurs jak zrobić stronę internetową w WordPress. Marketing i Reklama to olbrzymie działy informacji. Wiele firm upada bo nie zna tak wielu kluczowych elementów budowy wizerunku i marki firmy w Internecie, jak też i w świecie offline. Zdecydowanie lepiej jest reklamować firmę w sieci bo mamy więcej klientów, ale jeżeli twoje produkty i usługi kierujesz do 60 latków to ich dużo nie będzie na Facebooku ale już w gazetach tak.

  Na blogu nie brakuje również wpisów z rozwoju osobistego, najlepszym jest 7 nawyków skutecznego działania, gdzie można się dowiedzieć co decyduje o efektywnym zarządzaniu sobą.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Innveo - pozycjonowanie stron w Rybniku »

  Innveo świadczy usługę lokalnego pozycjonowania stron w wyszukiwarce. łatwiej można usługę określić mianem reklamy w wyszukiwarce Google. Dzięki usłudze, promowana strona internetowa będzie pojawiać sie na lepszych miejscach w wynikach wyszukiwania. zwiększy sie ruch na stronie, przez co trafi na nią większa liczba potencjalnych klientów. Będzie się to także przekładać na zwiększony poziom obrotów firmy, zwiększoną sprzedaż produktów czy też usług za pośrednictwem strony internetowej. Warto wykorzytsać potencjał, jaki drzemie w firmowej stronie internetowej, poprzez jej skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie w wyszukiwarce. Z całą pewnością przyniesie to konkretne korzyści dla przedsiębiorstwa. Jeśli zdecydujesz się już dziś, efekty naszej pracy przyjdą szybciej niż się spodziewasz.

  Data dodania: 28 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Alfa-tech - stal nierdzewna - wyroby hutnicze »

  Przedsiębiorstwo Alfa-Tech Stal Jakościowa, jest importerem stali gatunkowych produkowanych w Rosji i na Ukrainie wg norm GOST, TU, ISO, EN.
  Oferuje stale węglowe, stopowe oraz wysokostopowe.
  Stale konstrukcyjne
  -do nawęglania
  -do ulepszania cieplnego
  -sprężynowe
  -do azotowania
  -kotłowe
  Stale narzędziowe
  -węglowe
  -stopowe do pracy na zimno, na gorąco, szybkotnące
  Stale wysokostopowe
  -nierdzewne i kwasoodporne
  -żaroodporne i żarowytrzymałe
  Stal dostarczana jest jako pręty walcowane i pręty kute, blachy zimnowalcowane i gorącowalcowane, rury zimno ciągnione i gorącowalcowane.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domostal - Obróbka metali »

  Domostal S.C to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży metalowej. Zajmuje się głownie obróbką metali. Na rynku działamy już ponad 10 lat co zapewnia naszym klientom wysoka jakość wykonywanych przez nas usług. Oferujemy w zakresie obróbki metali usługi takie jak: obróbkę skrawaniem, walcowanie, toczenie, frezowanie, obróbkę cieplną.
  Dodatkowo zajmujemy się dystrybucją odkuwek zwykłych i matrycowych. W naszej ofercie znajdziesz również odlewy z żeliwa wraz z obróbka. Nasze wyroby cechuje wysoka dokładność wykonania przy zachowania konkurencyjnej ceny. Wykonujemy zlecenia jednostkowe jak i wieloseryjne dla firm Polskich i zagranicznych. Współpracujemy z wieloma firmami m.in z Niemiec, Anglii oraz Stanów Zjednoczonych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą dostępną na stronie www jak również bezpośrednio u naszych handlowców.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płyty Warstwowe - sandwich panels, hale stalowe, dachy i elewacje »

  Sandwich Panels - czyli płyty warstwowe - a dokładniej kompozyty łączące w sobie stalowe okładziny z rdzeniem izolacyjnym. To nowoczesne materiały budowlane pozwalające w szybki i tani sposób budować hale stalowe. Okładziny zazwyczaj wykonane są z blachy stalowej, ocynkowanej i powlekanej powłokami organicznymi - rzadziej z blach aluminiowych czy też tak zwanej nierdzewki - czyli blachy nierdzewnej lub kwasoodpornej. Rdzeń z kolei to w ogromnej większości styropian - ze względu na cenę, wełna - jeżeli obiekt wymaga wysokiego parametru ognioodporności lub też poliuretan - który to ma najlepsze parametry izolacyjności. Płyty Warstwowe zwane z angielskiego sandwich panel to obecnie najbardziej popularny materiał wykorzystywany do wykonywania elewacji i dachów obiektów przemysłowych. W zasadzie 90% konstrukcji stalowych pokrytych jest tym materiałem.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Huta Katowice »

  Portal poświęcony ogólnie rozumianemu hutnictwu oraz przetwórstwu stali. Huta Katowice to jeden z najstarszych zakładów hutniczych w Polsce. Omawiamy rodzaje stali, przetwórstwo, odlewanie, walcowanie i wytapianie. Blachy ocynkowane, alucynkowane i powlekane. Wyroby ze stali - rury, pręty i profile zimno i gorącowalcowane a także płyty warstwowe. Zapraszamy do zapoznania się z historią hutnictwa w Polsce i na świecie, charakterystyką wyrobów stalowych, ich zaletami i wadami. Wiek XIX i XX nazywany jest wiekiem stali nie dla żartu. Stal to materiał na którym opiera się obecna gospodarka - ma zastosowanie w budownictwie, motoryzacji etc.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Huta Będzin »

  Stal i hutnictwo jest prócz budownictwa jednym z filarów światowej gospodarki. To właśnie w przetwórstwie stali pracują miliony ludzi - gdyż jest to wydobycie metali jak i węgla, hutnictwo - to właściwe oraz cynkownie, powlekarnie aż po przemysł motoryzacyjny, AGD i elektronikę. Wszędzie tam wykorzystywana jest stal w różnej postaci. Zalążkiem Unii Europejskiej była właśnie Europejska Wspólnota Węgla i Stali. Zapraszamy więc na nasz portal hutniczy gdzie omawiamy zagadnienia związane z przetwórstwem stali. Rodzaje i gatunki blach, cynkowanie, powlekanie- blachy w Kręgu, formatki, arkusze oraz przygotówki.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sandwich Panels - Płyty Warstwowe, Hale Stalowe, Płyty Termoizolacyjne »

  Zapraszamy na naszą stronę do zapoznania się z tematyką systemów lekkiej obudowy - w tym płyt warstwowych z rdzeniem ze sztywnej pianki poliuretanowej typu PIR oraz PUR, wełny mineralnej i bardzo popularnego w Polsce styropianu. Polecamy także nowoczesne płyty termoizolacyjne do dociepleń - dachów, fundamentów i ścian. Omawiamy także systemy konstrukcji stalowych - hale stalowe typowe, systemowe oraz konstrukcje wykonywane na zamówienie pod specjalne zamówienia klientów. Blachodachówki, blachy trapezowe i blachy powlekane to także tematy naszych zainteresowań. Nowoczesne budownictwo oferuje tanie i szybkie technologie budowy obiektów przemysłowych. Zapoznaj się z nimi na naszym portalu ! Płyty warstwowe to obecnie najtańsza i najszybsza metoda budowy hal stalowych.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hutnictwo

(3)

Hutnictwo - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »