Adwokat Zgierz Piotr Sęk

Adwokat Zgierz Piotr Sęk Adwokat Piotr Sęk świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego (w tym rodzinnego i spadkowego), karnego, administracyjnego, pracy i ubezpieczeń społecznych. Siedziba Kancelarii znajduje się w Łodzi przy ul. Piramowicza 15/20. Filia Kancelarii położona jest w Zgierzu przy ul. Powstańców Ślaskich 21 lok. 21. Kancelaria Adwokata Piotra Sęka specjalizuje się w sprawach karnych oraz odszkodowawczych. Posiadamy bogate doświadczenie również w sprawach rodzinnych (alimenty, rozwody, władza rodzicielska, podział majątku). Usługi Kancelarii świadczone są zarówno na rzecz osób fizycznych jak i dla firm. Kancelaria reprezentuje klientów z terenu całego kraju. Podstawowy zasięg terytorialny usług kancelarii obejmuje Sądy z województwa łódzkiego. Po więcej informacji zapraszamy na http://www.adwokat-sekpiotr.pl

Szczegóły strony www.adwokat-sekpiotr.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.adwokat-sekpiotr.pl:

Adwokat Zgierz Piotr Sęk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 22

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Borys Laskowski »

  Nasza kancelaria adwokacka współpracuje z wieloma adwokatami oraz prawnymi radcami – najlepszymi w naszych okolicach. Są oni wykwalifikowanymi specjalistami w swoich dziedzinach prawa. Każda sprawa wymaga pewnych czynności notarialnych. Także każde konflikty rodzą potrzebę przeprowadzania różnego rodzaju mediacji pomiędzy stronami konfliktu, dlatego doradca prawny taki jak my jest ci bardzo potrzebny. Naszą kancelarię cechuje wieloletnie doświadczenie, praktyka i ciągłe dokształcanie się w zakresie prawnym. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami prawnymi w naszym kraju, śledzimy zachodzące w nim zmiany i dokształcamy się w tym zakresie, dzięki czemu nasza obsługa zapewnia profesjonalne podejście i szybkie oraz zgodne z prawem rozwiązanie wszystkich notarialnych powinności. Obsługujemy osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa, co jest kolejnym plusem naszej kancelarii. Przyjdź i przekonaj się. Adwokat Wejherowo poleca swoje usługi !

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • aadwokat-przylucka.pl- dwokat szczecin »

  Strona www.adwokat-przylucka.pl to nowa wizytówka kancelarii adwokackiej Adwokat Martyny Maciejewskiej-Przyłuckiej. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zajmujemy się poradami prawnymi z praktycznie całego zakresu polskiego kodesku, prowadzimy sprawy karne cywilne, występujemy jako pełnomocnicy. Kancelaria znajduje się w ścisłym centrum miasta - Szczecin. Istnieje możliwość uzyskania porad przez internet. Honorarium za prowadzenie spraw oraz za porady prawne są dobierane indywidualnie i zapewniamy, że nie są to wysokie stawki.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • adwokat-wroclaw.eu - prawnik rozwody »

  Kancelaria adwokacka Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz prowadzi rozległe usługi prawne zarówno w ramach długotrwałej współpracy jaki i porad doraźnych. Kancelaria prawna wykonuje obsługę prawną w rozwiązywaniu zagadnień i problemów osób fizycznych oraz instytucji, czyli obsługę prawną firm. Oferta Kancelarii prawnej obejmuje sprawy związane z różnymi dyscyplinami prawa między innymi: prawo cywilne, handlowe, administracyjne oraz rodzinne.

  Kancelaria adwokat-wroclaw.eu oferuje również pomoc prawną przez internet. Do zaznajomienia się z szeroką ofertą usług kancelarii zapraszamy na stronę adwokat-wroclaw.eu.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • A§C LEX Kancelaria Prawna »

  A§C LEX Kancelaria prawna zajmuje się pomocą prawną skierowaną do przedsiębiorstw jak i do osób fizycznych. Pomożemy wywalczyć należne odszkodowanie, przeprowadzimy szkolenia, zajmujemy się cała płaszczyzną prawa.Zajmujemy się obsługą prawną osób fizycznych jak i firm, specjalizujemy się w sprawach cywilnych, karnych, windykacjach, odszkodowaniach, rozwodach, spadkach, oraz pozostałych dziedzinach prawa.Działamy na terenie całej Polski, jesteśmy prefesjonalistami w swojej dziedzinie, prowadzimy szkolenia dla firm.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Eleonora Tubis - porady prawne Kraków »

  Adwokat Eleonora Tubis zaprasza do zapoznania się ze stroną internetową prowadzonej przez nią kancelarii prawnej w Krakowie przy ul. Biskupiej.

  Na stronie kancelarii zawarty jest między inny opis działalności kancelarii, zasady i cele jej działania, w języku polskim, rosyjskim i litewskim, jak również szczegółowy opis przyjmowanych spraw uporządkowany według dziedzin prawa, a ponadto życiorys adwokat Eleonory Tubis, zawierający opis jej wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego.

  Kancelaria świadczy ustne i pisemne porady prawne, przygotowuje opinie, umowy, pisma procesowe w języku polskim, litewskim oraz rosyjskim, jak również przygotowuje ustne i pisemne tłumaczenia tekstów prawnych z i na te języki oraz również oferuje zastępstwo procesowe przed sądami oraz innymi organami w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, karnych, prawa pracy, administracyjnych, budowlanych, gospodarczych oraz sprawach z innych dziedzin prawa.

  Poradę prawną można uzyskać także przez internet za pomocą formularza zamieszczonego na stronie kancelarii w dziale "porada prawna online".

  W dziale zaś "nowości i wydarzenia" znajdą Państwo między innymi informacje o planowanych terminach udzielania bezpłatnych porad prawnych, jak również planowanych przerwach w działaniu kancelarii oraz innych istotnych wydarzeniach.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dorota Lasota - adwokat Szczecin - Kancelaria Adwokacka Szczecin »

  Strona internetowa kancelarii adwokackiej adwokat Doroty Lasoty.
  Kancelaria adwokacka w Szczecinie, usytuowana jest od dnia 1 października 2012r. na drugim piętrze budynku przy ul. Stanisława Więckowskiego 1/8.
  Zakres usług prawnych, świadczonych przez adwokat Dorotę Lasotę w Szczecinie oraz na terenie całego województwa, obejmuje między innymi obsługę prawną w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych i sprawach administracyjnych.
  Pomoc prawna, w powyższym zakresie, świadczona jest na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorstw.
  Wysokość wynagrodzenia ustalana jest podczas indywidualnej rozmowy z klientem. Jest ona uzależniona od rodzaju sprawy, nakładu pracy i terminu wykonania usługi.
  Wynagrodzenie płatne jest z góry. Na życzenie klienta istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

  Data dodania: 09 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Competia: porady prawne »

  Właśnie korzystasz z okazji zapoznania się z bardzo ciekawą instytucją, którą jest kancelaria prawna Competia. Jako pierwsza firma z tego typu działalności uruchomiliśmy usługę, która polega na udzielaniu porad prawnych przez Internet. Cały ten proces odbywa się z wykorzystaniem połączenia wideo, dzięki czemu interesant utrzymać może stały kontakt z prawnikiem, przez co czuje się jak w prawdziwej kancelarii prawnej. Nasze porady prawne udzielane są przez adwokatów, którzy swoim doświadczeniem wzbudzą zaufanie każdego klienta. Wśród naszych usług znajduje się też pomoc prawna przy odzyskiwaniu odszkodowań oraz windykacja należności. Prosimy o rozważenie naszej oferty oraz późniejsze dołączenie do grupy zadowolonych z naszych usług klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • rozwody-jureko.pl - rozwody Poznań »

  Kancelaria prawna pracuje w imieniu podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Kancelaria oferuje pomoc w szerokim zakresie kwestii z dziedziny prawa administracyjnego, handlowego i karnego. W ramach realizowanych usług z dziedziny prawa rodzinnego, kancelaria Jureko świadczy całościową pomoc m.in. w przeprowadzeniu spraw, na przykład o alimenty, rozwód czy podział majątku. Na stronie można znaleźć zasadnicze informacje dot. kontaktu, oraz całościową listę świadczeń wykonywanych przez kancelarię Jureko. pracownicy kancelarii podejmują pożądane działania, np. w dochodzeniu praw alimentacyjnych, organizowania kontaktów z dziećmi czy rozdziału wspólnego majątku.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • prawnik-online.eu - wzory pism prawnych - informacje prawne, porady prawne »

  Wzory gotowych pozwów do pobrania ! Zapraszamy do korzystania z jednej z największych baz pism i umów prawnych w Polskim Internecie. W naszych zasobach znajduje się kilkaset starannie opracowanych pism prawnych ( wzory umów, pozwów, formularze sądowe ) Wszystko starannie posegregowane w poszczególne działy tematyczne tak abyś mógł łatwo znaleźć interesujący Cię dokument. Nie trać czasu na szukanie wzorów w Internecie - skorzystaj z profesjonalnych pism i umów przygotowanych przez doświadczonych prawników - specjalistów różnych dziedzin prawa.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gliwice, Adwokat Gliwice, Radca prawny Gliwice »

  Prawnik Gliwice to gwarancja niezwykle solidnie wykonanych usług z zakresu prawa. Adwokat Gliwice pomoże ci i zaoferuje fachową pomoc w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa bankowego i prawa finansowego. Dzięki profesjonalnie wykwalifikowanej i niezwykle doświadczonej kadrze, radca prawny Gliwice jest w stanie fachowo doradzić każdej potrzebującej osobie. To idealny wybór dla Ciebie!

  Wysokiej jakości pomoc prawna możliwa jest dzięki prawnik Gliwice, który pomoże wyjść nawet z największych opresji prawnych. Przyjdź do adwokat Gliwice a zaoferujemy Ci fachową pomoc prawną, której na pewno nie będziesz żałować. Osoby takie jak radca prawny Gliwice oferują konkretną pomoc prawną w zakresie wszelakich porad prawnych z każdego działu. Finanse, administracja oraz wiele, wiele innych.

  Data dodania: 08 09 2015 · szczegóły wpisu »