Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

 • Pozycjonowanie Stron »

  Masz Twoim zdaniem świetną stronę internetową ? Wydałeś masę pieniędzy by ją stworzyć ? Jednocześnie ruch na niej jest żaden ? Pomyśl, że w ciągu minuty powstaje na świecie kilkadziesiąt nowych stron internetowych. Jak w tym gąszczu Twoi potencjalni klienci mają Cię odnaleźć ? Odpowiedź jest jedna - SEO i SEM. Czyli odpowiednia optymalizacja strony oraz dodatkowo techniki które poprawią jej pozycję w wynikach wyszukiwania Google - czyli mówiąc wprost pozycjonowanie. Zaufaj specjalistom - powierz nam kompleksową obsługę Twojego biznesu w internecie. Sprawimy by Twoja strona ożyła - by w końcu zaczęli odwiedzać ją klienci. Nie czekaj więc - zacznij zarabiać w internecie. Agencja SEO SEM PiVi to najlepszy wybór - to bezpieczeństwo, doświadczenie i kompetencje. Prowadzimy także profesjonalne kampanie AdWords. Dołącz do grona zadowolonych klientów !

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • http://www.steelprofil.eu/ »

  Strona internetowa firmy budowlanej SteelProfil jest bardzo rozbudowaną i elegancką wizytówką firmy, co można dostrzec już po pierwszym kontakcie z nią. SteelProfil jest dystrybutorem materiałów budowlanych ze stali takich jak konstrukcje stalowe i płyty warstwowe. Strona na pierwszy rzut oka przyciąga swoim profesjonalnym wykonaniem - białe tło bardzo łatwa ogarnięcie jednym spojrzeniem tego, co strona oferuje. Jest to bardzo dobry zabieg i bardzo wygodny dla każdego odbiorcy. Jej elementy ułatwiają podjęcie decyzji co do tego, z jakiej oferty firmy chcielibyśmy skorzystać. Na witrynie znajduje się bardzo dużo informacji z zakresu działalności firmy, jednak nie są one podane w sposób chaotyczny, co automatycznie wywołuje sympatyczne skojarzenia z tą właśnie firmą. Jeżeli szukasz firmy, która dobrze reprezentuje swoją działalność w internecie, to witryna internetowa SteelProfil jest właśnie taką stroną. Prezentuje ona wszystkie najlepsze walory każdej profesjonalnie wykonanej witryny, dzięki czemu można szybko zaufać tej firmie - hale budowane przez nich to szczyt profeskonalizmu.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://www.nieboli.pl »

  Każda wizyta u dentysty, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci, to bardzo delikatna sprawa. Dlatego, zanim zdecydujemy się wysłać naszą pociechę do stomatologa, warto sprawdzić, czy jego kompetencje są wystarczające, aby zapewnić naszemu dziecku nie tylko dobrą opiekę dentystyczną, ale i poczucie bezpieczeństwa, kiedy będzie siedziało na fotelu. Klinika Stomatologiczna Nieboli jest dobrym przykładem tego, jak należy podchodzić ze swoją ofertą do każdego klienta. Ich strona internetowa jest stworzona w interesujący, przyjazny dla oka sposób, co znaczy, że każdy, kto chce skorzystać z usług tego stomatologa i natrafi na jego witrynę, na pewno nie wycofa swoich zamiarów. A stanie się to dzięki interesującemu interfejsowi strony oraz jej przyjaznym walorom, które pozwalają na natychmiastowe rozeznanie się na jej cyfrowym terenie. Tak powinna wyglądać witryna internetowa każdego gabinetu stomatologicznego, zdecydowanie.Stomatologia Kraków - Centrum Zdrowego Uśmiechu Poleca swoje usługi !

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Warszawa - Nawadnianie, Trawniki, Prace Ogrodowe »

  MPJ to firma nie tylko z wykształceniem ale i dużym doświadczeniem ogrodniczym. Prócz Polski pracowaliśmy także w największych szkółkach europejskich. Polecamy kompleksowe usługi ogrodnicze: nawadnianie warszawa, wycinkę drzew, kompleksowe prace pielęgnacyjne. Zakładanie trawników : Otwock, Warszawa, Józefów. Koszenie, wertykulowanie i aerowanie terenu. Projektowanie ogrodów i aranżacje. Rośliny i ogrody nie mają przed nami tajemnic ! Zapraszamy do korzystania z naszego dużego doświadczenia przy pielęgnacjach terenów zieleni. Prowadzimy także opryski - pielęgnacyjne oraz naturalnie interwencyjne antygrzybowe i zwalczające pasożyty. Polecamy usługi alpinistyczne. W zimie z kolei odśnieżanie dachów - domków jednorodzinnych i hal oraz budynków przemysłowych.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dominik Jędrzejczak Pl - eBinzes Pieniądze Firma »

  Na blogu pokazuje pomysł na biznes jakim jest ulepszony supermarket internetowy, który w zamian za dokonywanie w nim zakupów dzieli się z nami pieniędzmi, które mogłyby pójść do właściciela firmy. Po kilkunastu
  miesiącach można oszczędzić kilkadziesiąt dodatkowych tysięcy.

  Ostatnie dwa lata przeznaczyłem na naukę tworzenia stron internetowych i pozycjonowanie(wysokie pozycje w wyszukiwarce Google), co już wchodzi w skład marketingu, który stał się moją pasją. Niedawno przygotowałem kurs jak zrobić stronę internetową w WordPress. Marketing i Reklama to olbrzymie działy informacji. Wiele firm upada bo nie zna tak wielu kluczowych elementów budowy wizerunku i marki firmy w Internecie, jak też i w świecie offline. Zdecydowanie lepiej jest reklamować firmę w sieci bo mamy więcej klientów, ale jeżeli twoje produkty i usługi kierujesz do 60 latków to ich dużo nie będzie na Facebooku ale już w gazetach tak.

  Na blogu nie brakuje również wpisów z rozwoju osobistego, najlepszym jest 7 nawyków skutecznego działania, gdzie można się dowiedzieć co decyduje o efektywnym zarządzaniu sobą.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Innveo - pozycjonowanie stron w Rybniku »

  Innveo świadczy usługę lokalnego pozycjonowania stron w wyszukiwarce. łatwiej można usługę określić mianem reklamy w wyszukiwarce Google. Dzięki usłudze, promowana strona internetowa będzie pojawiać sie na lepszych miejscach w wynikach wyszukiwania. zwiększy sie ruch na stronie, przez co trafi na nią większa liczba potencjalnych klientów. Będzie się to także przekładać na zwiększony poziom obrotów firmy, zwiększoną sprzedaż produktów czy też usług za pośrednictwem strony internetowej. Warto wykorzytsać potencjał, jaki drzemie w firmowej stronie internetowej, poprzez jej skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie w wyszukiwarce. Z całą pewnością przyniesie to konkretne korzyści dla przedsiębiorstwa. Jeśli zdecydujesz się już dziś, efekty naszej pracy przyjdą szybciej niż się spodziewasz.

  Data dodania: 28 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dorota Lasota - adwokat Szczecin - Kancelaria Adwokacka Szczecin »

  Strona internetowa kancelarii adwokackiej adwokat Doroty Lasoty.
  Kancelaria adwokacka w Szczecinie, usytuowana jest od dnia 1 października 2012r. na drugim piętrze budynku przy ul. Stanisława Więckowskiego 1/8.
  Zakres usług prawnych, świadczonych przez adwokat Dorotę Lasotę w Szczecinie oraz na terenie całego województwa, obejmuje między innymi obsługę prawną w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych i sprawach administracyjnych.
  Pomoc prawna, w powyższym zakresie, świadczona jest na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorstw.
  Wysokość wynagrodzenia ustalana jest podczas indywidualnej rozmowy z klientem. Jest ona uzależniona od rodzaju sprawy, nakładu pracy i terminu wykonania usługi.
  Wynagrodzenie płatne jest z góry. Na życzenie klienta istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

  Data dodania: 09 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Right Solicitors »

  Nasz miedzynarodowy katalog kancelarii prawnych oferuje cos wiecej niz katalogowanie. Oferujemy nieograniczona ilosc wpisow dla danej firmy w polaczeniu z ponad 300 kategori prawa ktore sa dostepne we wszystkich krajach swiata. Kazda kancelaria moze oprocz danych adresowych dodac jezyk w jakim sie porozumiewa i w jakim jest w stanie prowadzic sprawy - to w przypadku spraw miedzynarodowych . Mozliwosci sa wiec nieograniczone. Ponadto Right Solicitors UK oferuje pomoc w znalezieniu prawnika w Wielkiej Brytanii.Jesli miales wypadek lub zostales zwolniony mozesz sie zglosic do jednej z wielu kancelarii dostepnych na naszych stronach.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Eleonora Tubis - porady prawne Kraków »

  Adwokat Eleonora Tubis zaprasza do zapoznania się ze stroną internetową prowadzonej przez nią kancelarii prawnej w Krakowie przy ul. Biskupiej.

  Na stronie kancelarii zawarty jest między inny opis działalności kancelarii, zasady i cele jej działania, w języku polskim, rosyjskim i litewskim, jak również szczegółowy opis przyjmowanych spraw uporządkowany według dziedzin prawa, a ponadto życiorys adwokat Eleonory Tubis, zawierający opis jej wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego.

  Kancelaria świadczy ustne i pisemne porady prawne, przygotowuje opinie, umowy, pisma procesowe w języku polskim, litewskim oraz rosyjskim, jak również przygotowuje ustne i pisemne tłumaczenia tekstów prawnych z i na te języki oraz również oferuje zastępstwo procesowe przed sądami oraz innymi organami w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, karnych, prawa pracy, administracyjnych, budowlanych, gospodarczych oraz sprawach z innych dziedzin prawa.

  Poradę prawną można uzyskać także przez internet za pomocą formularza zamieszczonego na stronie kancelarii w dziale "porada prawna online".

  W dziale zaś "nowości i wydarzenia" znajdą Państwo między innymi informacje o planowanych terminach udzielania bezpłatnych porad prawnych, jak również planowanych przerwach w działaniu kancelarii oraz innych istotnych wydarzeniach.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • FHF - kancelaria prawna Warszawa - radca prawny Piotr Flatow »

  FHF Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Piotra Flatow świadczy usługi prawne na warszawskim rynku prawniczym przez swoją siedzibę w Warszawie przy ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34. Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Flatow prowadzi sprawy zarówno klientów indywidualnych jak i podmiotów zorganizowanych. Kancelaria Prawna FHF działa na rynku usług prawnych od kilkunastu lat. Radca Prawny Piotr Flatow prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, handlowego, gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz inne w zależności od potrzeb klientów Kancelarii. Kancelaria Prawna FHF oferuje profesjonalne usługi prawne w niewygórowanych cenach.

  FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  tel. 22-823-73-15
  e-mail: kancelariafhf@gmail.com

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • adwokat-wroclaw.eu - prawnik rozwody »

  Kancelaria adwokacka Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz prowadzi rozległe usługi prawne zarówno w ramach długotrwałej współpracy jaki i porad doraźnych. Kancelaria prawna wykonuje obsługę prawną w rozwiązywaniu zagadnień i problemów osób fizycznych oraz instytucji, czyli obsługę prawną firm. Oferta Kancelarii prawnej obejmuje sprawy związane z różnymi dyscyplinami prawa między innymi: prawo cywilne, handlowe, administracyjne oraz rodzinne.

  Kancelaria adwokat-wroclaw.eu oferuje również pomoc prawną przez internet. Do zaznajomienia się z szeroką ofertą usług kancelarii zapraszamy na stronę adwokat-wroclaw.eu.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • aadwokat-przylucka.pl- dwokat szczecin »

  Strona www.adwokat-przylucka.pl to nowa wizytówka kancelarii adwokackiej Adwokat Martyny Maciejewskiej-Przyłuckiej. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zajmujemy się poradami prawnymi z praktycznie całego zakresu polskiego kodesku, prowadzimy sprawy karne cywilne, występujemy jako pełnomocnicy. Kancelaria znajduje się w ścisłym centrum miasta - Szczecin. Istnieje możliwość uzyskania porad przez internet. Honorarium za prowadzenie spraw oraz za porady prawne są dobierane indywidualnie i zapewniamy, że nie są to wysokie stawki.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Borys Laskowski »

  Nasza kancelaria adwokacka współpracuje z wieloma adwokatami oraz prawnymi radcami – najlepszymi w naszych okolicach. Są oni wykwalifikowanymi specjalistami w swoich dziedzinach prawa. Każda sprawa wymaga pewnych czynności notarialnych. Także każde konflikty rodzą potrzebę przeprowadzania różnego rodzaju mediacji pomiędzy stronami konfliktu, dlatego doradca prawny taki jak my jest ci bardzo potrzebny. Naszą kancelarię cechuje wieloletnie doświadczenie, praktyka i ciągłe dokształcanie się w zakresie prawnym. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami prawnymi w naszym kraju, śledzimy zachodzące w nim zmiany i dokształcamy się w tym zakresie, dzięki czemu nasza obsługa zapewnia profesjonalne podejście i szybkie oraz zgodne z prawem rozwiązanie wszystkich notarialnych powinności. Obsługujemy osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa, co jest kolejnym plusem naszej kancelarii. Przyjdź i przekonaj się. Adwokat Wejherowo poleca swoje usługi !

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • A§C LEX Kancelaria Prawna »

  A§C LEX Kancelaria prawna zajmuje się pomocą prawną skierowaną do przedsiębiorstw jak i do osób fizycznych. Pomożemy wywalczyć należne odszkodowanie, przeprowadzimy szkolenia, zajmujemy się cała płaszczyzną prawa.Zajmujemy się obsługą prawną osób fizycznych jak i firm, specjalizujemy się w sprawach cywilnych, karnych, windykacjach, odszkodowaniach, rozwodach, spadkach, oraz pozostałych dziedzinach prawa.Działamy na terenie całej Polski, jesteśmy prefesjonalistami w swojej dziedzinie, prowadzimy szkolenia dla firm.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • prawnik-online.eu - wzory pism prawnych - informacje prawne, porady prawne »

  Wzory gotowych pozwów do pobrania ! Zapraszamy do korzystania z jednej z największych baz pism i umów prawnych w Polskim Internecie. W naszych zasobach znajduje się kilkaset starannie opracowanych pism prawnych ( wzory umów, pozwów, formularze sądowe ) Wszystko starannie posegregowane w poszczególne działy tematyczne tak abyś mógł łatwo znaleźć interesujący Cię dokument. Nie trać czasu na szukanie wzorów w Internecie - skorzystaj z profesjonalnych pism i umów przygotowanych przez doświadczonych prawników - specjalistów różnych dziedzin prawa.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gliwice, Adwokat Gliwice, Radca prawny Gliwice »

  Prawnik Gliwice to gwarancja niezwykle solidnie wykonanych usług z zakresu prawa. Adwokat Gliwice pomoże ci i zaoferuje fachową pomoc w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa bankowego i prawa finansowego. Dzięki profesjonalnie wykwalifikowanej i niezwykle doświadczonej kadrze, radca prawny Gliwice jest w stanie fachowo doradzić każdej potrzebującej osobie. To idealny wybór dla Ciebie!

  Wysokiej jakości pomoc prawna możliwa jest dzięki prawnik Gliwice, który pomoże wyjść nawet z największych opresji prawnych. Przyjdź do adwokat Gliwice a zaoferujemy Ci fachową pomoc prawną, której na pewno nie będziesz żałować. Osoby takie jak radca prawny Gliwice oferują konkretną pomoc prawną w zakresie wszelakich porad prawnych z każdego działu. Finanse, administracja oraz wiele, wiele innych.

  Data dodania: 08 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Łukasz Lewandowski - adwokat Kraków »

  Strona dotyczy kancelarii adwokackiej, mającej swoją siedzibę na terenie Krakowa.
  kancelaria adwokacka Kraków kontakt
  Kancelaria świadczy usługi prawne dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Usługi polegają na reprezentowaniu przed organami administracyjnymi, organami ścigania i sądami, na udzielaniu porad prawnych i sporządzaniu pisemnych porad prawnych, a także pism procesowych. Zakres świadczonych usług ma charakter wszechstronny i dotyczy m.in.: prawa karnego (obrona w sprawach karnych na wszystkich etapach postępowania), cywilnego (sprawy o zapłatę, odszkodowania, nieruchomości), rodzinnego (rozwody, alimenty, podział majątku wspólnego), pracy (odwołania od wypowiedzeń umowy o pracę, sprawy o zapłatę wynagrodzenia), administracyjnego oraz gospodarczego i handlowego.
  kancelaria prawna Kraków usługi

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • zbigniewroman.pl - Warszawa - wszechstronna kancelaria adwokacka »

  Serwis ma za zadanie prezentację oferty Kancelarii Adwokackiej Zbigniewa Romana. W zakres działalności firmy wchodzi wykonywanie ustnych wystąpień sądowych. Omawiana oferta obejmuje pomoc między innymi w ściąganiu długów. Oferta zatytułowana jest Kancelaria adwokacka Warszawa, bo tam znajduje się siedziba. Kancelaria gwarantuje klientom obsługę w dziedzinie negocjacji, np. sądowych. Oferta skierowana jest do firm i klientów indywidualnych. Co więcej obszar zainteresowań tej firmy stanowi np. prawo mieszkaniowe.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Competia: porady prawne »

  Właśnie korzystasz z okazji zapoznania się z bardzo ciekawą instytucją, którą jest kancelaria prawna Competia. Jako pierwsza firma z tego typu działalności uruchomiliśmy usługę, która polega na udzielaniu porad prawnych przez Internet. Cały ten proces odbywa się z wykorzystaniem połączenia wideo, dzięki czemu interesant utrzymać może stały kontakt z prawnikiem, przez co czuje się jak w prawdziwej kancelarii prawnej. Nasze porady prawne udzielane są przez adwokatów, którzy swoim doświadczeniem wzbudzą zaufanie każdego klienta. Wśród naszych usług znajduje się też pomoc prawna przy odzyskiwaniu odszkodowań oraz windykacja należności. Prosimy o rozważenie naszej oferty oraz późniejsze dołączenie do grupy zadowolonych z naszych usług klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • rozwody-jureko.pl - rozwody Poznań »

  Kancelaria prawna pracuje w imieniu podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Kancelaria oferuje pomoc w szerokim zakresie kwestii z dziedziny prawa administracyjnego, handlowego i karnego. W ramach realizowanych usług z dziedziny prawa rodzinnego, kancelaria Jureko świadczy całościową pomoc m.in. w przeprowadzeniu spraw, na przykład o alimenty, rozwód czy podział majątku. Na stronie można znaleźć zasadnicze informacje dot. kontaktu, oraz całościową listę świadczeń wykonywanych przez kancelarię Jureko. pracownicy kancelarii podejmują pożądane działania, np. w dochodzeniu praw alimentacyjnych, organizowania kontaktów z dziećmi czy rozdziału wspólnego majątku.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • hecman.pl - profesjonalny prawnik z miasta Warszawa »

  Niniejsza strona www należy do warszawskiej kancelarii adwokackiej. Naszym założeniem jest fachowa obsługa klienta w przyjaznej atmosferze. Do każdego problemu chcemy podejść indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb klienta. Solidny prawnik Warszawa pomoże rozwiązać wątpliwości z prawa administracyjnego. Doświadczenie pozwala nam pomóc najlepiej, jak to możliwie w konkurencyjnej cenie. Naszą specjalizacją są sprawy z zakresu prawa karnego i cywilnego. Szczegółowe informacje o ofercie dostępne są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Zgierz Piotr Sęk »

  Adwokat Piotr Sęk świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego (w tym rodzinnego i spadkowego), karnego, administracyjnego, pracy i ubezpieczeń społecznych. Siedziba Kancelarii znajduje się w Łodzi przy ul. Piramowicza 15/20. Filia Kancelarii położona jest w Zgierzu przy ul. Powstańców Ślaskich 21 lok. 21. Kancelaria Adwokata Piotra Sęka specjalizuje się w sprawach karnych oraz odszkodowawczych. Posiadamy bogate doświadczenie również w sprawach rodzinnych (alimenty, rozwody, władza rodzicielska, podział majątku). Usługi Kancelarii świadczone są zarówno na rzecz osób fizycznych jak i dla firm. Kancelaria reprezentuje klientów z terenu całego kraju. Podstawowy zasięg terytorialny usług kancelarii obejmuje Sądy z województwa łódzkiego. Po więcej informacji zapraszamy na http://www.adwokat-sekpiotr.pl

  Data dodania: 07 04 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

(3)

Adwokaci - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »