Jezyki obce Podkategoria: Jezyki obce

 • Pozycjonowanie Stron »

  Masz Twoim zdaniem świetną stronę internetową ? Wydałeś masę pieniędzy by ją stworzyć ? Jednocześnie ruch na niej jest żaden ? Pomyśl, że w ciągu minuty powstaje na świecie kilkadziesiąt nowych stron internetowych. Jak w tym gąszczu Twoi potencjalni klienci mają Cię odnaleźć ? Odpowiedź jest jedna - SEO i SEM. Czyli odpowiednia optymalizacja strony oraz dodatkowo techniki które poprawią jej pozycję w wynikach wyszukiwania Google - czyli mówiąc wprost pozycjonowanie. Zaufaj specjalistom - powierz nam kompleksową obsługę Twojego biznesu w internecie. Sprawimy by Twoja strona ożyła - by w końcu zaczęli odwiedzać ją klienci. Nie czekaj więc - zacznij zarabiać w internecie. Agencja SEO SEM PiVi to najlepszy wybór - to bezpieczeństwo, doświadczenie i kompetencje. Prowadzimy także profesjonalne kampanie AdWords. Dołącz do grona zadowolonych klientów !

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • http://www.steelprofil.eu/ »

  Strona internetowa firmy budowlanej SteelProfil jest bardzo rozbudowaną i elegancką wizytówką firmy, co można dostrzec już po pierwszym kontakcie z nią. SteelProfil jest dystrybutorem materiałów budowlanych ze stali takich jak konstrukcje stalowe i płyty warstwowe. Strona na pierwszy rzut oka przyciąga swoim profesjonalnym wykonaniem - białe tło bardzo łatwa ogarnięcie jednym spojrzeniem tego, co strona oferuje. Jest to bardzo dobry zabieg i bardzo wygodny dla każdego odbiorcy. Jej elementy ułatwiają podjęcie decyzji co do tego, z jakiej oferty firmy chcielibyśmy skorzystać. Na witrynie znajduje się bardzo dużo informacji z zakresu działalności firmy, jednak nie są one podane w sposób chaotyczny, co automatycznie wywołuje sympatyczne skojarzenia z tą właśnie firmą. Jeżeli szukasz firmy, która dobrze reprezentuje swoją działalność w internecie, to witryna internetowa SteelProfil jest właśnie taką stroną. Prezentuje ona wszystkie najlepsze walory każdej profesjonalnie wykonanej witryny, dzięki czemu można szybko zaufać tej firmie - hale budowane przez nich to szczyt profeskonalizmu.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://www.nieboli.pl »

  Każda wizyta u dentysty, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci, to bardzo delikatna sprawa. Dlatego, zanim zdecydujemy się wysłać naszą pociechę do stomatologa, warto sprawdzić, czy jego kompetencje są wystarczające, aby zapewnić naszemu dziecku nie tylko dobrą opiekę dentystyczną, ale i poczucie bezpieczeństwa, kiedy będzie siedziało na fotelu. Klinika Stomatologiczna Nieboli jest dobrym przykładem tego, jak należy podchodzić ze swoją ofertą do każdego klienta. Ich strona internetowa jest stworzona w interesujący, przyjazny dla oka sposób, co znaczy, że każdy, kto chce skorzystać z usług tego stomatologa i natrafi na jego witrynę, na pewno nie wycofa swoich zamiarów. A stanie się to dzięki interesującemu interfejsowi strony oraz jej przyjaznym walorom, które pozwalają na natychmiastowe rozeznanie się na jej cyfrowym terenie. Tak powinna wyglądać witryna internetowa każdego gabinetu stomatologicznego, zdecydowanie.Stomatologia Kraków - Centrum Zdrowego Uśmiechu Poleca swoje usługi !

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Warszawa - Nawadnianie, Trawniki, Prace Ogrodowe »

  MPJ to firma nie tylko z wykształceniem ale i dużym doświadczeniem ogrodniczym. Prócz Polski pracowaliśmy także w największych szkółkach europejskich. Polecamy kompleksowe usługi ogrodnicze: nawadnianie warszawa, wycinkę drzew, kompleksowe prace pielęgnacyjne. Zakładanie trawników : Otwock, Warszawa, Józefów. Koszenie, wertykulowanie i aerowanie terenu. Projektowanie ogrodów i aranżacje. Rośliny i ogrody nie mają przed nami tajemnic ! Zapraszamy do korzystania z naszego dużego doświadczenia przy pielęgnacjach terenów zieleni. Prowadzimy także opryski - pielęgnacyjne oraz naturalnie interwencyjne antygrzybowe i zwalczające pasożyty. Polecamy usługi alpinistyczne. W zimie z kolei odśnieżanie dachów - domków jednorodzinnych i hal oraz budynków przemysłowych.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dominik Jędrzejczak Pl - eBinzes Pieniądze Firma »

  Na blogu pokazuje pomysł na biznes jakim jest ulepszony supermarket internetowy, który w zamian za dokonywanie w nim zakupów dzieli się z nami pieniędzmi, które mogłyby pójść do właściciela firmy. Po kilkunastu
  miesiącach można oszczędzić kilkadziesiąt dodatkowych tysięcy.

  Ostatnie dwa lata przeznaczyłem na naukę tworzenia stron internetowych i pozycjonowanie(wysokie pozycje w wyszukiwarce Google), co już wchodzi w skład marketingu, który stał się moją pasją. Niedawno przygotowałem kurs jak zrobić stronę internetową w WordPress. Marketing i Reklama to olbrzymie działy informacji. Wiele firm upada bo nie zna tak wielu kluczowych elementów budowy wizerunku i marki firmy w Internecie, jak też i w świecie offline. Zdecydowanie lepiej jest reklamować firmę w sieci bo mamy więcej klientów, ale jeżeli twoje produkty i usługi kierujesz do 60 latków to ich dużo nie będzie na Facebooku ale już w gazetach tak.

  Na blogu nie brakuje również wpisów z rozwoju osobistego, najlepszym jest 7 nawyków skutecznego działania, gdzie można się dowiedzieć co decyduje o efektywnym zarządzaniu sobą.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Innveo - pozycjonowanie stron w Rybniku »

  Innveo świadczy usługę lokalnego pozycjonowania stron w wyszukiwarce. łatwiej można usługę określić mianem reklamy w wyszukiwarce Google. Dzięki usłudze, promowana strona internetowa będzie pojawiać sie na lepszych miejscach w wynikach wyszukiwania. zwiększy sie ruch na stronie, przez co trafi na nią większa liczba potencjalnych klientów. Będzie się to także przekładać na zwiększony poziom obrotów firmy, zwiększoną sprzedaż produktów czy też usług za pośrednictwem strony internetowej. Warto wykorzytsać potencjał, jaki drzemie w firmowej stronie internetowej, poprzez jej skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie w wyszukiwarce. Z całą pewnością przyniesie to konkretne korzyści dla przedsiębiorstwa. Jeśli zdecydujesz się już dziś, efekty naszej pracy przyjdą szybciej niż się spodziewasz.

  Data dodania: 28 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Arte et Lingua - biuro tłumaczeń »

  Od 2002 roku realizujemy projekty językowe na rzecz klientów biznesowych a także instytucji państwowych. Naszym największym atutem jest wysoka jakość oferowanych usług językowy a przy tym krótkie terminy realizacji. Niejednokrotnie wykonywaliśmy tłumaczenia w terminach expressowych ratując przy tym niejeden kontrakt naszych klientów opiewający na wysokie kwoty. Dzięki współpracy z niewielką, grupą zawodowych tłumaczy wielu języków nasze tłumaczenia cieszą się dużą popularnością.
  W bieżącym roku przywitaliśmy 3000 tysięcznego klienta naszego biura. Fakt ten pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość z nadzieją, że przed nami kolejne dobre lata i sporo pracy w zakresie przekładu pisemnego a także tłumaczeń ustnych. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem tłumaczeń.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń - Włocławek tłumaczenia we Włocławku »

  Biuro Tłumaczeń we Włocławku, świadczy na rzecz Firm, Instytucji oraz Klientów Indywidualnych, usługi z zakresu zwykłych, specjalistycznych oraz przysięgłych tłumaczeń pisemnych, jak również wybrane usługi pokrewne, w szczególności związane z korektą językową oraz adaptacją stylistyczną tłumaczeń, wykonywanych w ramach realizowanych przez siebie zleceń. Polecamy nasze tłumaczenia samochodowe włocławek, czyli tłumaczenia dokumentów samochodu, auta sprowadzonego z zagranicy, takich jak umowa kupna sprzedaży, karta pojazdu, faktura zakupu, brief, brif, ubezpieczenie czy inne dokumenty. Wszystkie języki europejskie, francuski, niemiecki, angielski, flamandzki, holenderski, litewski, słowacki, czeski, hiszpański, włoski, szwedzki, norweski we Włocławku. Tłumaczymy także bardziej skomplikowane specjalistyczne dokumenty, dokumentacje techniczne, instrukcje obsługi, strony www.Wszelkie wykonywane przez Centrum usługi realizowane są zgodnie z publikowanym na stronie Regulaminem świadczenia usług oraz aktualnego cennika, dostępnego na stronie internetowej Biura Tłumaczenia we Włocławku. Decydując się na skorzystanie z usług Centrum, Zleceniodawca akceptuje w całości postanowienia tych treści. Firmy oraz instytucje, które nie posiadają umowy o stałej współpracy z Biurem Tłumaczeń we Włocławku. Podstawową formę składania zleceń w Biurze Tłumaczeń Włocławek stanowi ich przekazywanie za pośrednictwem strony internetowej Biura. Warunkiem przyjęcia do realizacji złożonego w ten sposób zlecenia na rzecz Firmy lub Instytucji, posiadającej osobowość prawną, jest wypełnienie przez Zleceniodawcę dostępnego na stronie internetowej elektronicznego formularza zlecenia, przekazanie za pośrednictwem formularza lub w inny sposób przeznaczonych do tłumaczenia dokumentów. Zapraszamy!

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • akces-benefit.pl - angielski Łódź »

  Sieć szkół językowych Akces-Benefit, szczycąca kilkunastoletnią tradycją, zaprasza na kurs języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzisiaj firma ma ośrodki w największych aglomeracjach kraju: Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań czy Częstochowa. Szkoła zatrudnia tylko doświadczonych lektorów, stosujących bezpośrednie metody nauki typu Callan oraz Direct English. Proponują oni szybką oraz skuteczną naukę, opartą na natychmiastowym przyswajaniu wiedzy czy praktycznych kompetencji językowych w zakresie: angielski, hiszpański bądź niemiecki. Szkoła języków obcych Akces-Benefit proponuje możliwość przystąpienia do testów certyfikacyjnych TELC czy FCE. Gwarantuje ponadprzeciętny współczynnik zdawalności.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Glosator - biuro tłumaczeń Warszawa - tłumaczenia ustne i pisemne »

  Biuro tłumaczeń Glosator oferuje najwyższej jakości tłumaczenia - przysięgłe, pisemne, zwykłe, ustne i specjalistyczne - angielski, niemiecki, francuski i estoński. Tłumaczenia to nasza pasja i nasza codzienność. Stawiamy na najwyższej jakości teksty. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej. Na rynku tłumaczeniowym pojawiliśmy się w 1999 roku. Poprzez ciągłe doskonalenie swych umiejętności staramy się dostosowywać do każdego naszego klienta. Sukces mierzymy zadowoleniem naszego klienta. Jeżeli Twoja firma potrzebuje przy pisani informacji prasowych, przemówień, czy innych tekstów, to my służymy pomocą. Zapraszamy!

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Po angielsku - język angielski dla każdego »

  Strona Po angielsku skierowana jest do ludzi zainteresowanych językiem angielskim. Zostały na niej umieszczone wszystkie najprzydatniejsze zagadnienia języka angielskiego. Witryna składa się z czterech bazowych działów, do których należą: gramatyka języka angielskiego, słówka i zwroty w języku angielskim, krótkie formy wypowiedzi po angielsku, oraz dłuższe formy wypowiedzi po angielsku. Każdy, zaawansowany czy początkujący znajdzie na tej stronie coś dla siebie, lecz najprzydatniejsza jest ona dla osób początkujących, rozpoczynających naukę języka angielskiego oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, z racji licznych wypracowań po angielsku. W miarę upływu czasu strona będzie rozbudowywana i powiększana o nowe zasoby przykładowych wypracowań.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audioroom - wydawnictwo, sklep internetowy »

  Audioroom to wydawnictwo i serwis internetowy nakierowany na języki obce. Oferujemy duży asortyment tytułów, również innych wydawców i mamy nadzieję, że nasza oferta będzie się poszerzać. Jeśli uczysz języków obcych się na pewno znajdziesz coś dla siebie.W naszym serwisie znajdziesz e-booki, e-kursy, audiobooki.Wszelkie pliki (mp3, pdf,rtf) pobierzesz natychmiast na swój komputer. Nasza seria Audio Short Stories pozwoli w miły i przyjemny sposób doskonalić znajomość języków obcych. Intrygujące historie, ciekawe głosy lektorów, muzyka i liczne efekty dźwiękowe pozwolą rozwinąć wyobraźnię, umilą podróż, porządki, wolny czas...
  Audio Short Stories to nie tylko edukacja, ale przede wszystkim przyjemność słuchania! Jeśli jesteś wydawcą zapraszamy cię do współpracy.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Jezyki obce

(3)

Jezyki obce - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »