Nauka & Edukacja Kategoria: Nauka & Edukacja

Szkoły i Uczelnie, Kursy i Szkolenia

Nauka & Edukacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Innveo - pozycjonowanie stron w Rybniku »

  Innveo świadczy usługę lokalnego pozycjonowania stron w wyszukiwarce. łatwiej można usługę określić mianem reklamy w wyszukiwarce Google. Dzięki usłudze, promowana strona internetowa będzie pojawiać sie na lepszych miejscach w wynikach wyszukiwania. zwiększy sie ruch na stronie, przez co trafi na nią większa liczba potencjalnych klientów. Będzie się to także przekładać na zwiększony poziom obrotów firmy, zwiększoną sprzedaż produktów czy też usług za pośrednictwem strony internetowej. Warto wykorzytsać potencjał, jaki drzemie w firmowej stronie internetowej, poprzez jej skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie w wyszukiwarce. Z całą pewnością przyniesie to konkretne korzyści dla przedsiębiorstwa. Jeśli zdecydujesz się już dziś, efekty naszej pracy przyjdą szybciej niż się spodziewasz.

  Data dodania: 28 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dominik Jędrzejczak Pl - eBinzes Pieniądze Firma »

  Na blogu pokazuje pomysł na biznes jakim jest ulepszony supermarket internetowy, który w zamian za dokonywanie w nim zakupów dzieli się z nami pieniędzmi, które mogłyby pójść do właściciela firmy. Po kilkunastu
  miesiącach można oszczędzić kilkadziesiąt dodatkowych tysięcy.

  Ostatnie dwa lata przeznaczyłem na naukę tworzenia stron internetowych i pozycjonowanie(wysokie pozycje w wyszukiwarce Google), co już wchodzi w skład marketingu, który stał się moją pasją. Niedawno przygotowałem kurs jak zrobić stronę internetową w WordPress. Marketing i Reklama to olbrzymie działy informacji. Wiele firm upada bo nie zna tak wielu kluczowych elementów budowy wizerunku i marki firmy w Internecie, jak też i w świecie offline. Zdecydowanie lepiej jest reklamować firmę w sieci bo mamy więcej klientów, ale jeżeli twoje produkty i usługi kierujesz do 60 latków to ich dużo nie będzie na Facebooku ale już w gazetach tak.

  Na blogu nie brakuje również wpisów z rozwoju osobistego, najlepszym jest 7 nawyków skutecznego działania, gdzie można się dowiedzieć co decyduje o efektywnym zarządzaniu sobą.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://www.steelprofil.eu/ »

  Strona internetowa firmy budowlanej SteelProfil jest bardzo rozbudowaną i elegancką wizytówką firmy, co można dostrzec już po pierwszym kontakcie z nią. SteelProfil jest dystrybutorem materiałów budowlanych ze stali takich jak konstrukcje stalowe i płyty warstwowe. Strona na pierwszy rzut oka przyciąga swoim profesjonalnym wykonaniem - białe tło bardzo łatwa ogarnięcie jednym spojrzeniem tego, co strona oferuje. Jest to bardzo dobry zabieg i bardzo wygodny dla każdego odbiorcy. Jej elementy ułatwiają podjęcie decyzji co do tego, z jakiej oferty firmy chcielibyśmy skorzystać. Na witrynie znajduje się bardzo dużo informacji z zakresu działalności firmy, jednak nie są one podane w sposób chaotyczny, co automatycznie wywołuje sympatyczne skojarzenia z tą właśnie firmą. Jeżeli szukasz firmy, która dobrze reprezentuje swoją działalność w internecie, to witryna internetowa SteelProfil jest właśnie taką stroną. Prezentuje ona wszystkie najlepsze walory każdej profesjonalnie wykonanej witryny, dzięki czemu można szybko zaufać tej firmie - hale budowane przez nich to szczyt profeskonalizmu.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://www.nieboli.pl »

  Każda wizyta u dentysty, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci, to bardzo delikatna sprawa. Dlatego, zanim zdecydujemy się wysłać naszą pociechę do stomatologa, warto sprawdzić, czy jego kompetencje są wystarczające, aby zapewnić naszemu dziecku nie tylko dobrą opiekę dentystyczną, ale i poczucie bezpieczeństwa, kiedy będzie siedziało na fotelu. Klinika Stomatologiczna Nieboli jest dobrym przykładem tego, jak należy podchodzić ze swoją ofertą do każdego klienta. Ich strona internetowa jest stworzona w interesujący, przyjazny dla oka sposób, co znaczy, że każdy, kto chce skorzystać z usług tego stomatologa i natrafi na jego witrynę, na pewno nie wycofa swoich zamiarów. A stanie się to dzięki interesującemu interfejsowi strony oraz jej przyjaznym walorom, które pozwalają na natychmiastowe rozeznanie się na jej cyfrowym terenie. Tak powinna wyglądać witryna internetowa każdego gabinetu stomatologicznego, zdecydowanie.Stomatologia Kraków - Centrum Zdrowego Uśmiechu Poleca swoje usługi !

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Warszawa - Nawadnianie, Trawniki, Prace Ogrodowe »

  MPJ to firma nie tylko z wykształceniem ale i dużym doświadczeniem ogrodniczym. Prócz Polski pracowaliśmy także w największych szkółkach europejskich. Polecamy kompleksowe usługi ogrodnicze: nawadnianie warszawa, wycinkę drzew, kompleksowe prace pielęgnacyjne. Zakładanie trawników : Otwock, Warszawa, Józefów. Koszenie, wertykulowanie i aerowanie terenu. Projektowanie ogrodów i aranżacje. Rośliny i ogrody nie mają przed nami tajemnic ! Zapraszamy do korzystania z naszego dużego doświadczenia przy pielęgnacjach terenów zieleni. Prowadzimy także opryski - pielęgnacyjne oraz naturalnie interwencyjne antygrzybowe i zwalczające pasożyty. Polecamy usługi alpinistyczne. W zimie z kolei odśnieżanie dachów - domków jednorodzinnych i hal oraz budynków przemysłowych.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Stron »

  Masz Twoim zdaniem świetną stronę internetową ? Wydałeś masę pieniędzy by ją stworzyć ? Jednocześnie ruch na niej jest żaden ? Pomyśl, że w ciągu minuty powstaje na świecie kilkadziesiąt nowych stron internetowych. Jak w tym gąszczu Twoi potencjalni klienci mają Cię odnaleźć ? Odpowiedź jest jedna - SEO i SEM. Czyli odpowiednia optymalizacja strony oraz dodatkowo techniki które poprawią jej pozycję w wynikach wyszukiwania Google - czyli mówiąc wprost pozycjonowanie. Zaufaj specjalistom - powierz nam kompleksową obsługę Twojego biznesu w internecie. Sprawimy by Twoja strona ożyła - by w końcu zaczęli odwiedzać ją klienci. Nie czekaj więc - zacznij zarabiać w internecie. Agencja SEO SEM PiVi to najlepszy wybór - to bezpieczeństwo, doświadczenie i kompetencje. Prowadzimy także profesjonalne kampanie AdWords. Dołącz do grona zadowolonych klientów !

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.antislip.com.pl - zabezpieczenia antypoślizgowe »

  ANTISLIP zajmuje się wykonywaniem zabezpieczeń antypoślizgowych. Wykonujemy systemy antypoślizgowe takie jak: taśmy antypoślizgowe na schody, pasy antypoślizgowe, maty antypoślizgowe. Nasza technologia antypoślizgowa jest oparta na żywicy, dzięki czemu charakteryzuje się niespotykaną trwałością i wytrzymałością. Nasze usługi kierujemy do szkół, przeszkoli, spółdzielni mieszkaniowych, zarządcy nieruchomości, szpitali i innych miejsc użyteczności publicznej, w których występują śliskie powierzchnie i miejsca. Zapraszamy na naszą stronę www.antislip.com.pl, aby zapoznać się z naszą pełną ofertą. Zabezpieczenia antypoślizgowe i taśmy antypoślizgowe w newralgicznych miejscach takich jak: schody wewnętrzne, schody zewnętrzne, podesty, podjazdy dla niepełnosprawnych i ciągi komunikacyjne. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich klientów, uczniów, podopiecznych. Zapraszamy do bezpośredniego zapoznania się z naszymi cenami na: http://www.antislip.com.pl/?page_id=7

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy rysunku architektonicznego - Szkoła Sketch Kielce »

  Chcesz dostać się na architekturę? Zastanawiasz się czy nauczysz się rysować w rok? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego Sketch w Kielcach. Gwarantujemy wysoką skuteczność w przygotowaniu do egzaminów rysunkowych. Od wielu lat prowadzimy naukę rysunku odręcznego opartą o autorski program, którego skuteczność potwierdzają co roku bardzo dobre wyniki egzaminów naszych uczniów. Lekcje rysunku odręcznego realizowane są na podstawie dwóch poziomów intensywności, dopasowanych do wybranego profilu. Nasza metoda nauki rysunku zapewnia doskonałe przygotowanie do egzaminów na architekturę od podstaw - tzn. że nie musisz posiadać predyspozycji rysunkowych, u nas opanujesz sztukę rysowania bez względu na początkowe umiejętności. Nasza metoda nauki rysunku polega przede wszystkim na pracy w małych grupach. Wychodzimy z założenia, że tylko taki sposób nauczania jest skuteczny, ponieważ możemy poświecić dużo czasu każdemu uczniowi indywidualnie. W naszą pracę angażujemy się zawsze i tylko w 100%. Praca z naszymi kursantami jest bezstresowa - nie tworzymy sztucznej bariery uczeń-nauczyciel. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Odwiedź nasz profil na facebooku:Szkoła rysunku Kielce Sketch

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne usługi językowe »

  Firma Seiton oferuje specjalistyczne usługi językowe. Wspomagamy firmy i osoby prywatne w profesjonalnym opracowaniu treści pisanych – korygujemy i redagujemy teksty. Prowadzimy szkolenia z zakresu kultury i poprawności języka polskiego mówionego i pisanego, których celem jest podniesienie kompetencji językowych w codziennych sytuacjach zawodowych; prowadzimy też doradztwo językowe. Świadczymy usługi wydawnicze – w ciągu 6 lat funkcjonowania na rynku wydaliśmy kilkadziesiąt tytułów. Pracujemy w stałym i sprawdzonym zespole korektorów, redaktorów i trenerów. Łącząc wysokie kompetencje językowe z wieloletnim doświadczeniem techniczno-organizacyjnym, wykonujemy zlecenia rzetelnie i terminowo.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing BHP – Delphi www.delphi.edu.pl »

  Na stronie www.delphi.edu.pl zostały opisane usługi oferowane przez firmę Delphi. Firma ta specjalizuje się w dziedzinie BHP. Przygotowuje szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, prawa pracy, pierwszej pomocy, oceny ryzyka zawodowego oraz zasad przeprowadzania ewakuacji. Poza szkoleniami tradycyjnymi, Delphi w swojej ofercie posiada również szkolenia e-learningowe. Ponadto, firma oferuje klientom także outsourcing BHP i przeciwpożarowy. Kompetentni pracownicy Delphi udzielają rzetelnych konsultacji dotyczących m.in. tworzenia wykazu prac w konkretnych warunkach, przeprowadzania audytu BHP, oceny stanu maszyn czy też zakładania rejestrów.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wzory prac magisterkich, licencjackich i maturalnych. »

  Oferujemy pomoc w pisaniu prac dyplomowych (magisterskich, inżynierskich, licencjackich) i wykonywaniu prezentacji maturalnych. Posiadamy duże doświadczenie i gwarantujemy zadowolenie z naszych usług. Tworzymy wzory prac, które klienci mogą dowolnie wykorzystać. Zapewniamy stały kontakt i pełne wsparcie w trakcie pisania pracy. Jeśli masz kłopoty z pracą dyplomową czekamy, żeby Ci pomóc. Aby zapoznać się z przykładowymi tematami prac zapraszamy na naszą stronę. Jeszcze nigdy zdobycie dyplomu nie było tak proste!

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • książki medyczne »

  Księgarnia Wojbar trudni się handlem pozycji w szczególnościakademickich oraz medycznych. Stacjonarna firma mieści się w województwie śląskim, jednak spółka zapewnia również sprzedaż przez Internet. Większość książek medycznych można zakupić od ręki. Szybki kontakt oraz wiele promocji powodują, że sklep posiada coraz większą ilość stałych klientów. Bardzo szybka przesyłka zakupionych książek zapewniana jest przez profesjonalne spółki kurierskie. Polecamy kupno najbardziej fachowych książek w medycynie. Dobre wsparcie podczas nauki to podstawa.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • best-quality.pl - bhp Leszno »

  Jeżeli oczekujecie dobrego wykładu bhp Leszno, to trzeba wziąć pod uwagę program warsztaty. Doskonały kurs bhp to nie taki, w którym przeprowadza się jedynie wstępne szkolenia ale takie w których oferuje się sposobność opracowania rozpiski ogólnych bhp, a ponadto stanowiskowych. Istotne jest też aby szkolenia umożliwiały wsparcie w toku organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy, na których występują czynniki niebezpieczne, szkodliwe dla zdrowia lub uwarunkowania uciążliwe oraz dodatkowo doboru najwłaściwszych środków ochrony zbiorowej i osobistej. Ze 100% pewnością nie każdemu będzie taki przewodnik użyteczny, jeżeli już natomiast chcemy inwestować w siebie, zróbmy to odpowiednio.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • rzetelneprace.pl - prace magisterskie »

  Wielu absolwentów, studenciaków nie ma bladego pojęcia, jak znaczna jest poprawna budowa dokumentu gdy pisze się prace licencjackie . RzetelnePrace.pl to niezwykły serwis WWW, jakiego zobowiązaniem jest wspomóc mozolny przebieg jakim jest pisanie prac magisterskich. Doradzamy słuchaczom jak podzielić prace licencjackie na podrozdziały, jak poprowadzić wartką i logiczną narrację jednoczącą razem pojedyncze rozdziały. Na domiar tego proponujemy pojemność i tytuły osobnych podrozdziałów, tak by suma sprawiała doznanie zawodowej i sensownej całości, a nie zlepka rzadkich i nieskładowych uwag.Nasza spółka rzeteleneprace.pl asystuje żakom tam gdzie w grę wchodzą prace magisterskie . Choć szkoła średnia i studia magisterskie przygotują do tego przyzwoicie, pisanie prac magisterskich to nie jest to łatwa rzecz nawet dla bardzo odpowiedzialnych żaków. Wynika to z kursu studiów i wymagań w tamtym czasie fundowanych, które są na wskroś inne niż samodzielne pisanie prac licencjackich. Różni się tak jak charakter dysertacji, która mieści teraz ogromne urozmaicenie tekstu ale w szczególności metamorfozie ulega pojemność monografii magisterskiej. Rzetelna publikacja magisterska bowiem to co najmniej kilkadziesiąt stronic Worda, a to natychmiast pojemność małej książki.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Katalog konferencji - Konferencje Naukowe »

  Unikonferencje.pl to zawsze aktualna baza konferencji naukowych z wybranych dyscyplin i dziedzin (np. konferencje medyczne). Konferencje można również przeglądać według bieżących tematów, zagadnień, a także miejscowości, gdzie dane wydarzenie się odbywa. Znajdziesz tu konferencje z Krakowa, Warszawy, Torunia, Poznania, Gdańska, Lublina, Łodzi, Wrocławia, czy Szczecina. Baza jest codziennie aktualizowana i moderowana przez administratorów. Obok konferencji została również przygotowana baza najnowszych publikacji pokonferencyjnych oraz relacji, sprawozdań konferencji minionych. Serwis był znany wcześniej jako katalog-konferencyjny.pl, a od 01.03.2013 roku udostępniona została jego nowa, ulepszona wersja z wieloma usprawnieniami i nową szatą graficzną. Zupełnym novum jest wykorzystanie opisów semantycznych sprzyjających rozpowszechnianiu informacji.
  Organizatorzy znajdą tu bogatą bazę obiektów konferencyjnych i usług pokrewnych (tłumaczenia, catering, ogranizatorów konferencji i wiele innych).

  Data dodania: 12 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • qmobil.pl - jazdy doszkalające Warszawa - Politechnika »

  Nauka jazdy Warszawa w naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców Q-Mobil, to nie tylko dobrze zainwestowane pieniądze w porządny kurs na prawo jazdy, to bezstresowa nauka jazdy samochodem, pod okiem kompetentnego instruktora nauki jazdy. Jako firma szkoleniowa jesteśmy do dyspozycji naszych kursantów praktycznie przez 7 dni w tygodniu. To my staramy się, by sprawnie przeprowadzić cały kurs nauki jazdy, dopasowywujemy jazdy tak, by odbywały się z dojazdem do kursanta we wskazane miejsce w Warszawie. Na naszą ofertę nie tylko składają się kursy nauki jazdy w Warszawie, ale też jazdy doszkalające po zakończeniu szkolenia podstawowego tj. kursu na prawo jazdy. Jazdy doszkalające Warszawa mają za zadanie lepiej przygotować kandydata na prawo jazdy, do egzaminu państwowego, wyeliminować braki w szkoleniu, które powstały podczas kursu, często takie braki powstają nie z winy instruktora, który wkłada bardzo dużo swojej pracy w to szkolenie, a dlatego, że każdy kursant ma inny sposób przyswajania wiedzy i umiejętności, więc niektórzy potrzebują po prostu więcej czasu na wyrobienie automatycznych nawyków obsługi urządzeń sterowania pojazdem. Nauka jazdy Warszawa w naszym OSK Q-Mobil, prowadzona jest przeważnie w rejonach WORD Ochota ul. Radarowa, WORD Bródno ul. Odlewnicza i WORD Bemowo ul. Powstańców Śląskich. Jeździmy samochodami, których używają egzaminatorzy na egzaminach państwowych na prawo jazdy, taki sposób prowadzenia nauki jazdy, daje kursantowi możliwość perfekcyjnego opanowania pojazdu, na którym będzie zdawał egzamin na prawo jazdy, jak również opanowania tras egzaminacyjnych, co z pewnością bardzo pozytywnie przekłada się na wyniki egzaminów naszych podopiecznych.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Nauka & Edukacja

(3)

Nauka & Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: